Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głupie są komentarze na temat tego, że to audi ze szrotu albo że golfik od niemieckiego emeryta to szybciutki wózek. Powiem tak, jest wiele samochodów sportowych, niejeden z nich nawet nie wygląda bardzo na sportowy (np. Audi RS6). Nieważna marka. Ważny kierowca, droga i warunki na niej. Dlaczego ludzie tak zbijają się z niemieckich wózków? Przecież nie mieszkamy we Władywostoku i nie ściągamy głównie aut japońskich bo mamy tam daleko. Po prostu niektórzy przekraczają granicę, za którą prawa fizyki skutkują nie uślizgiem kół, nie piskiem opon lecz w pełni niekontrolowaną zmianą zaplanowanego toru jazdy. Nie ważne czy to będzie sportowe japońskie, niemieckie czy włoskie auto, równie dobrze może być to Corsa 1.2. Młodzi kierowcy nie mają doświadczenia i szkoda, że inni zdobywają doświadczenie na takich zdarzeniach jak to opisane w artykule. Nie wiem dlaczego czepiacie się CB, pomalowanych zacisków czy pomalowanych felg lub żarówiastego lakieru. Auto sportowe ma swój urok, podobnie jak motocykl, rower czy nawet camper. Jedno jest pewne. Obejmując w posiadanie auto sportowe, o mocy przekraczającej 200 KM, jeszcze bardziej musimy się koncentrować. Wszystko przebiega szybciej lub odpowiednio wolniej - tak jak pisał "czytelnik 22" skutki są różne czyli innej skali. Przyspieszanie jest szybsze ale wytracanie prędkości wolniejsze i nie pomogą tu czasem nawet "ceramiki" za 30.000 zł (wg oficjalnego cennika Audi). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy pojechac pod maka w piatek na pulawską i widac co samochody tam wyczyniaja wiekszosc z nich ma wlepy wagowskie dziwnym trafem Ludzie z tych waszych for zamiast organizować nocne spendy i wyscigi zaczel ibyscie preferowac bezpieczną jade autem i tlumaczyc jakie sa konsekwencje brawury za kierownica a nie wam sie wydaje ze zrobicie serce na orkiestrze i kazdy was będzie wielbil za to ze jaki to nie jest swietny klub bo raz do roku serce z samochodów zrobi niech temu chlopakowi ziemia lekka bedzie ale powiedzmy sobie gdyby jechal spokojnie nic by sie nie stalo bo watpie zeby przy 90 byly takie skutki i dobrze ze jeszcze nikogo ze soba niewinnego nie zabral bo wtedy to by byla dopiero tragedia kiedy gina niczemu nie winne osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to czytasz gościu w czarnym BMW jadący dziś około 9 rano w kierunku Lubartowa z Lublina przed Lubartowem miałeś jakieś 5 aut przed sobą rozpędzony mijałeś je wszystkie jadąc z pewnością 140-160 km/h bo ja jechałem wtedy 90 km/h i bardzo szybko mnie mijałeś tak ze nawet nie widziałem Cie wczesniej w lusterku. Widziałem jak kolumna aut z ciazrowka na czele ucieka na pobocze przed tobą i jak nerwowo zmieniasz pas. Nie jedzij tak pomysl o swoich bliskich i o innych niewinnych ludziach na drodze sprawdz sie na torze. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka całe życie było przed nim-jeden głupi wybryk i cmentarz,naprawdę współczuję rodzinie i jego bliskim. Co do napinaczy na tym forum to chcę Was w jednym uswiadomić-Wy też super przepisowo nie jeździcie i na pewno macie coś na sumieniu,a różnica między Wami a tym chłopakiem jest taka że on nie miał tyle szczęscia co Wy.. Młody wiek rządzi się troszkę innymi prawami już tego nie pamiętacie!!!! ,z resztą dla Was jest każdy inny gorszy,biedny zły,bogatszy zły,posiadacz Audi zły,mieszkaniec LSW zły,itp--NAJWAŻNIEJSZE TYLKO TY JESTEŚ OK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, po co to całe bicie piany! Kolejny miszcz pokazał leszczom jak jeżdżą debeściaki, a selekcja naturalna zadziałała prawidłowo - i tyle! Dobrze, że nie było ofiar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cweeel był z wiochy!! w aucie na podłodze pełno rozgniecionego świńskiego łajna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia dla rodziny ofiary i dla rodzin poszkodowanych w szpitalu, a wy sracie się na temat klubów Vag czy LKT, a jakby był to Hondziarz na białych "ozetach" to co?lepiej by było?tai to polski naród- najlepiej komuś dojechać, dopierd..ić- żeby poczuć się lepiej.. Młody człowiek przeszarżował, mój kolega jest w szpitalu, czeka na operację kręgosłupa,niech każdy wyciągnie wnioski na przyszłość, niech to będzie lekcja dla samego siebie. Wszędzie pisze, że stracił panowanie nad kierownicą, a PODOBNO jadąc bardzo szybko lewym pasem dognili jeepa który wlókł się lewym pasem, i chcąc go minąć prawym pasem,ten zjechał na prawy pas a kierowca ratując się zjechał w pobocze..i teraz są dwa aspekty- prędkość-brawura i przeliczenie swoich umiejętności, brak oceny niebezpieczeństwa i tacy kierowcy jak z jeepa-niedzielny kierowca wyciągnął swoją fure, jechał lewym , ileż to razy trzeba było migać czy trąbić żeby hrabia na jakiejś dwu pasmówce zjechał na prawy pas i pozwolił się wyprzedzić..dajcie już sobie ludziska spokój nad wywyższaniem się który lepszy,Pokój jego Duszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było 1.8 t. i miało 220 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba szkoda CIE. Dobry chłopak z CB eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znaliście ludzi to nie piszcie bzdurnych komentarzy !tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te fotoradary na prawdę Wam aż tak przeszkadzają?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowego rozsadku brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się. Te pomarańczowe kółeczka nie raz wyprzedzały mnie z prędkością sporą by nie powiedzieć niedozwoloną na tym odcinku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż miałem okazję zobaczyć jak ten kierowca jeździli w Świdniku , wyprzedzanie na skrzyżowaniach , przejściach dla pieszych , podwójna , wszystko na wyszyńskiego przy szkole 5 ..pomyślałem , że kolego jak tak dalej będziesz jeździł to nie wróżę nic dobrego ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie pisac co wam tylko slina na jezyk scieknie ale ja wiem ze On mial glowe do predkosci i rozum bo to moj Przyjaciel i nie raz z nim sam jechalem z taka predkoscia ze glowe urywa a wy co ??!! Kometujcie i śmiejcie sie ale wiem jedno tego napewno nie chial i musialo byc cos nie tak ze to sie stalo!!!! PS. Ciekawe jak wam by tak sie stalo to co byscie pisali i jak mysleli ... [*] Spoczywaj w pokoju i zawsze zostaniesz w Naszych Sercach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bob napisał:
Mozecie pisac co wam tylko slina na jezyk scieknie ale ja wiem ze On mial glowe do predkosci i rozum bo to moj Przyjaciel i nie raz z nim sam jechalem z taka predkoscia ze glowe urywa a wy co ??!! Kometujcie i śmiejcie sie ale wiem jedno tego napewno nie chial i musialo byc cos nie tak ze to sie stalo!!!! PS. Ciekawe jak wam by tak sie stalo to co byscie pisali i jak mysleli ... [*] Spoczywaj w pokoju i zawsze zostaniesz w Naszych Sercach
masz recję, policja tego nie podaje ale ktoś im zajechał drogę Wiem prędkość robi swoje Ale seba miał do tego głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i dosłownie nie wierzę własnym oczom... Wiem, że istnieją ludzie podli, chamscy i bezmyślni, ale żeby do tego stopnia??? Czy w ogóle zastanowiliście się co może czuć rodzina i przyjaciele czytając takie komentarze??? Trzeba być BEZ SERCA wypowiadając się w ten sposób o osobie zmarłej nie znając przy tym przyczyny powstania tragedii. Nie znacie żadnych faktów! Nie rozmawialiście z żadnym świadkiem zdarzenia. Mało kto wspomina o aucie, które zajechało im drogę. Nie znacie nawet Sebka... Opieracie się tylko na bzdurach, które podają wam gazety... Żal mi was. Tak łatwo oceniacie zmarłego, a wy jacy jesteście??? O czym świadczą wasze komentarze??? Nie dorastacie Sebie do pięt!!! Jednocześnie chcielibyśmy wszystkim szczerym osobom podziękować za wyrazy współczucia. BARDZO PROSIMY O DODAWANIE PRZEMYŚLANYCH KOMENTARZY I SZANOWANIE GODNOŚCI BARDZO DROGIEJ NAM OSOBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
trochę szybciej panowie to i was dwóch by nie było, gratuluję rozumu kierowcy który w tym miejscu znacząco przekroczył prędkość, znam ten odcinek i 60 km/h tam w zupełności wystarcza a już przy 80 km/h mamy skutek jaki mamy, pozdrawiam.
no pewnie, najłatwiej udawac teraz super przepisowego kierowcę, każdy kto zna tę drogę, wie, jak sie jedzie i ile się jedzie na prawdę. wszyscy teraz są mądrzy, ale ile razy Ty przekroczyłeś prędkość?? tylko Tobie się udało, Seba nie miał tyle szczescia. Jezdze tą drogą codziennie do pracy - nie ma co udawać. Tylko teraz boleśnie człowiek dowiaduje się, choć każdy w głowie to ma, że wystarczy chwila, by cierpiało tyle osób. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Sebastia, a Piotrkowi i Michałowi, życze tylko powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolarz napisał:
W samym zakręcie wpadł w dziurę urwał koło, no i stało się,nawet taki ORZEŁ jak ty by poprawnie nie wylądował, i nad tym nie zapanował.
Kolego jeżdżę tędy codziennie, - BRAK tam dziury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bob napisał:
Mozecie pisac co wam tylko slina na jezyk scieknie ale ja wiem ze On mial glowe do predkosci i rozum bo to moj Przyjaciel i nie raz z nim sam jechalem z taka predkoscia ze glowe urywa a wy co ??!! Kometujcie i śmiejcie sie ale wiem jedno tego napewno nie chial i musialo byc cos nie tak ze to sie stalo!!!! PS. Ciekawe jak wam by tak sie stalo to co byscie pisali i jak mysleli ... [*] Spoczywaj w pokoju i zawsze zostaniesz w Naszych Sercach
Głowe to może i miał, tylko co w tej głowie to już inna sprawa. Szkoda życia i tyle. Kusisz los to kiedyś wreście ci się "uda".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...